Pevná stena samostatná s vyrovnávacím profilom WALK IN EASY 1500 mm, profil čierny matný, sklo číre, SanSwiss STR4P1500607
Kód tovaru: STR4P1500607 P.č.: 139475 Výrobca: Ronal
Walk-in zástena SanSwiss EASY BLACK LINE v elegantnej matnej čiernej farbe pre maximálny komfort pri sprchovaní. Kvalitné materiály a nadčasový dizajn. 8mm bezpečnostné sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Vrátane stabilizačnej vzpery 1250 mm (možno skrátiť), celková výška vrátane stabilizačnej vzpery 2017 mm. Zástenu možno namontovať vľavo i vpravo. Vrátane podlahovej lišty v matne čiernej farb celý popis
Balenia
1/1/1/1
Hmotnosť
50 kg
Rozmery
1500x2000x100
Min. násobok
1
Merná jednotka
ks
Cena bez DPH
Popis produktu
Príslušenstvo
Na stiahnutie
Walk-in zástena SanSwiss EASY BLACK LINE v elegantnej matnej čiernej farbe pre maximálny komfort pri sprchovaní. Kvalitné materiály a nadčasový dizajn. 8mm bezpečnostné sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Vrátane stabilizačnej vzpery 1250 mm (možno skrátiť), celková výška vrátane stabilizačnej vzpery 2017 mm. Zástenu možno namontovať vľavo i vpravo. Vrátane podlahovej lišty v matne čiernej farbe. Voliteľné príslušenstvo: stropná alebo rohová vzpera v čiernej matnej farbe.
Ľudia ktorí kúpili tento produkt, tiež nakúpili
card image
Šróby na uchytenie umývadla M10x120 mm